Αθήνα, 12/01/2018

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 

 

Συνάδελφοι,

Σε συνέχεια της απ’ 27/12/2017 ανακοίνωση μας για τις εκλογές της ΠΕΥΦΑ με την οποία ενημερωθήκατε για την κατανομή των εδρών, θα θέλαμε μετά την ολοκλήρωση της καταμέτρησης της σταυροδοσίας να σας ανακοινώσουμε τα τελικά αποτελέσματα:

 

Α) ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Π.Α.Κ. ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:                                                      

1.Μαυρικόπουλος Ιωάννης                                                                  

2.Κονδύλη-Στάρφα Γεωργία                            

3.Αποστολάκης Εμμανουήλ                                   

4.Δημητρακόπουλος Δημήτριος                

5.Κατσούγκρη Αμαλία                                      

6.Τσιτσίνια Αικατερίνη                                      

7.Δημακάκος Σωτήριος                                    

8.Καραβασίλης Κωνσταντίνος                              

  1. Κεκάκος Ελευθέριος  
  2. Στουπάκης Κωνσταντίνος                        

11.Κοχλιαρίδου Αθηνά                                    

12.Παλόγος Δημήτριος                                  

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΑΚΕ ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

1.Νικολάου Κωνσταντίνος                              

2.Μπανιάς Επαμεινώνδας                            

3.Λαζαρίδης Ιωάννης                                    

4.Φιλιπαίου Ελένη                                        

5.Δανιήλ Μαρία                                          

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

1.Τσιντώνης Παναγιώτης                          

2.Δελνιώτης Ιωάννης                                  

3.Χαρχάλου Κέρκυρα  

                            

 

  ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

1.Τζέλλας Βασίλειος                                        

 

 

 

Β) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Π.Α.Κ. ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

 

1.Σταυροπούλου Μαρία                         

2.Λιβιτσάνου Ευτυχία                                    

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΑΚΕ ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

1.Σταυρουλάκης Κωνσταντίνος                    

 

Επίσης εξελέγησαν ως σύνεδροι για το 13ο συνέριο της ΠΟΕ-ΥΠΠΟ κατά παράταξη

 

       ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Π.Α.Κ. ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

     Οι πρώτοι 30

 

 
  1. Μαυρικόπουλος Ιωάννης                                
 
  1. Αποστολάκης Δημήτριος                              
 
  1. Κονδύλη-Στάρφα Γεωργία                            
  2. Καραβασίλης Κωνσταντίνος                          
  3. Δημητρακόπουλος Δημήτριος                        
  4. Δημακάκος Σωτήριος                                    
  5. Κεκάκος Ελευθέριος                                      
  6. Δημαρόγκωνας Δημοσθένης                      
  7. Καμπίτης Κωνσταντίνος                              
  8. Βεργίδης Δημήτριος                                    
  9. Κατσούγκρη Αμαλία                                    
  10. Τσιτσίνια Αικατερίνη                                    
  11. Μποβίλα Ελένη                                                  
  12. Τσιμπούρης Παύλος                                    
  13. Βεργάκη Δέσποινα                                      
  14. Γεωργαντάς Νικόλαος                              
  15. Κούβελας-Ρούσος Βασίλειος                      
  16. Παπαμιχαλόπουλος Γεώργιος                  
  17. Χατζής Χαράλαμπος                                
  18. Μαυρογιαννάκης Κωνσταντίνος              
  19. Σαρρής Φώτιος                                                
  20. Καβεζός Νικόλαος                                    
  21. Καρανικολάου Θεμιστοκλής                    
  22. Κούπανη Βασιλική                                  
  23. Μπαρμπαγιάννης Γεώργιος                  
  24. Καλοψικάκης Μιχάλης                          
  25. Τσιαφκάρη Αθανασία                            
  26. Μπίζης Σπυρίδων                                
  27. Γιαννόπουλος Γεώργιος                        
  28. Μπουγάδη Παναγιώτα                        
 
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΑΚΕ ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

Οι πρώτοι 12

  1. Νικολάου Κωνσταντίνος                      
  2. Λαζαρίδης Ιωάννης                              
  3. Δανιήλ Μαρία                                      
  4. Μπανιάς Επαμεινώνδας                    
  5. Φιλιπαίου Ελένη                                  
  6. Σαραντόπουλος Νεκτάριος                
  7. Τσιάμης Περικλής                                
  8. Παπαδημητρίου Χαράλαμπος              
  9. Τζαχαλάκη Αικατερίνη                        
  10. Σκόνδρας Νεκτάριος                              
  11. Αντωνόπουλος Νικόλαος                      
  12. Καλούδης Γεώργιος                              
   

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

Οι πρώτοι 9

 

  1. Τσιντώνης Παναγιώτης                                
  2. Σιαπάτης Νικόλαος                                    
  3. Δελνιώτης Ιωάννης                                        
  4. Χαρχάλου Κέρκυρα                                      
  5. Αξιώτης Κωνσταντίνος                                  
  6. Ηλιάκης Δημήτριος                                       
  7. Ζαχαροπούλου Παγώνα                              
  8. Γιανναδόπουλος Σπυρίδων                        
  9. Κυρμανίδης Ηλίας         

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

Οι πρώτοι 3                                                     

  1. Τζέλλας Βασίλειος                                      
  2. Θεοδωρόπουλος Παναγιώτης                  
  3. Κυριάκος Βασίλης          

Θα ακολουθήσει η συγκρότηση σε σώμα του Προεδρείου και για την οποία θα ενημερωθείτε με νεώτερη ανακοίνωσή μας.

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

 

Share →

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *